درباره کارگزار امور رفاهی نظام پرستاری مشهد

شرکت آسیا رفاه گستر ویرا با بهره­ گیری از نیروهای جوان، خلاق و تحصیل ­کرده و استفاده از تجربیات ارزشمند این عزیزان و پشتیبانی مدیران باسابقه بخش خصوصی و حمایت همه­ جانبه هیات مدیره محترم سازمان نظام پرستاری مشهد و شهرهای تابعه اقدام به ارائه خدمات رفاهی به جامعه محترم پرستاری می ­نماید. این مجموعه با بهره­ گیری از تجربه غنی در حوزه تامین کالاهای اساسی، فناوری اطلاعات، مواد غذایی، خدمات بیمه، گردشگری، سلامت و خدمات فنی مهندسی و ساختمان به جامعه محترم پرستاری ارائه خدمات خواهد نمود.

ما وظیفه خود می­دانیم به جهت ارج نهادن به خدمات جامعه محترم پرستاری و تشکر از زحمات آنان، علی­ الخصوص در این شرایط سخت کرونا، خدمات خود را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت ارائه داده و در این راه پذیرای انتقادات و پیشنهادات عزیزان می­باشیم. همراهی خادمین سلامت جامعه، بزرگترین دلگرمی و مشوق ما در پیمودن راهی که آغاز کرده ­ایم می­باشد و امید داریم بتوانیم گوشه­ ای از زحمات شما را جبران نماییم.

جهت هرگونه پیشنهاد و نظر در مورد امور رفاهی نظام پرستاری مشهد می­توانید با نمایندگان شرکت رفاه گستر به شرح ذیل تماس حاصل نمایید.

شماره تلفن ثابت- ۳۷۶۷۲۳۴۲

آقای مهندس رشیدی – شماره تلفن ۰۹۱۲۰۲۵۶۲۹۹

بیمه

مشاوره مالی و سرمایه گذاری

گردشگری

ورزشی

کالا و خدمات

به زودی

به زودی

امور حقوقی

حوزه سلامت

مشاوره و آموزش